Manažerské dovednosti - tréninkový seminář

Tento tréninkový seminář Vám upevní Vaši pozici manažera, případně Vás na ni připraví. Naučíte se správně delegovat úkoly, posílíte svoji roli v týmu a uplatníte principy koučinku pro dosahování lepších výsledků. Zlepšíte svůj time management a nastartujete svůj osobní rozvoj správným směrem.

  • 0 Kč bez DPH
    za účast na tomto kurzu

Lektor kurzu

Profil lektora

Co se školením získáte

Cílem tohoto kurzu je řada užitečných typů. technik a nástrojů, které vám pomohou rozvinou své znalosti a dovednosti v klíčových manažerských kompetencích.

1) Workshop “Co se vám za uplynulé období povedlo”

2) Zvládání manažerských rozhovorů

3) Týmová práce

4) Koučink

5) Aktivita Šachovnice

6) Time management

K většině našich kurzů také obdržíte pracovní sešit, do kterého si můžete dělat svoje poznámky - k těm se kdykoli v případě potřeby vrátíte. Jediné co potřebujete je dobrá nálada, koncentrace a chuť učit se novým věcem.

Při příchodu do vzdělávacího centra Ergoeduky budete přivítáni příjemnou recepční, která Vám ráda zodpoví Vaše dotazy ohledně organizace školení. Informační tabule v recepci Vás upozorní na číslo sálu, ve kterém se Vaše školení koná. Naleznete zde i časy jednotlivých kurzů a přestávek.

Kde kurz probíhá

Kde nás nadejte

Ergotep, družstvo invalidů
Zábořská 93
Záboří
Proseč
539 44

 

Ukázat na mapě     

 

Nové prostory se 3 učebnami, moderním vybavením včetně tlumočnické místnosti a bezbariérovým přístupem. Samozřejmostí je klimatizace, Wi-Fi a občerstvení během kurzu. Máte-li zájem, uspořádáme školení u vás ve firmě. Ergoeduka je ale na Pardubicku a tedy snadno dostupná odkudkoli z celé ČR.

  • 3
  • 12
  • 26
  • 23
  • 28

 

Vypsané termíny kurzů
Rezervace online nebo na 469 660 912