Ladislav Zibura - Už nikdy pěšky po Arménii a Gruzii

Připravujeme pro Vás cestopisnou projekci s Ladislavem Ziburou 30. 10. 2017 ve vzdělávacím centru Ergoeduka.

25letý excentrický poutník Ladislav Zibura se tentokrát vydává probádat Arménii, Gruzii a Náhorní Karabach. Očekává nenáročný výlet, situace se mu však brzy vymkne z nohou. Ať už se princ Ládík zrovna otráví alkoholem, zabloudí na minové pole nebo zachraňuje život štěňátek, vším ale proplouvá s neobyčejnou lehkostí. Příběh jeho pěší, cyklistické a stopařské výpravy je svědectvím o jednoduchosti života a půvabu svobody, u kterého se budete smát od začátku až do konce. Nečekejte popisy historie nebo památek. Cestovatelská projekce Ladislava Zibury je plná humoru, lidských příběhů a lidové moudrosti.

Kdo je Ladislav Zibura?

 

Je především český cestovatel, dobrodruh a novinář. V 16 letech s přáteli začal pořádat festival Budějovický Majáles, ze kterého se jim podařilo vybudovat jednu z největších neziskových akcí v České republice. Na svou první pouť Zibura vyrazil v roce 2011, krátce po maturitě. 900 kilometrů dlouhá cesta do Santiago de Compostela ho nadchla a rozhodl se v putování po neznámých krajích pokračovat.

Navázal třemi dalšími cestami – v roce 2012 se pěšky vypravil na 1 400 kilometrů dlouhou cestu z domova do Říma, v roce 2013 ujel 3 000 kilometrů na kole na cestě k Severnímu moři a nazpět, v roce 2014 pak pěšky ušel 1 400 kilometrů na cestě do Jeruzaléma. Mladého poutníka nemotivuje víra, nýbrž touha po dobrodružství a poznávání lidí. Ladislav Zibura přijde svoje zážitky z cest vyprávět 30. října 2017 do Proseče. Těšíme se na vaši účast a vy se můžete těšit na neobvyklé a nezapomenutelné vyprávění Ladislava Zibury.

Zvýhodněné vstupné 50,- pro Vás zajistila Ergoeduka o.p.s.

 

Ladislav Zibura