Ergotep, družstvo invalidů se zapojil do projektu

logo vzdelavani

 

Ergotep, družstvo invalidů se zapojil do projektu “Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením”, reg.č. CZ.1.04/1.1.00/A5.00001, končení projektu červen 2015.

Ergotep využil příležitost zapojit se do projektu “Vzdělávání zaměstnanců se zdravotním postižením”, který realizuje Fond dalšího vzdělávání. Tento projekt nabízí zaměstnavatelům možnost získat finanční prostředky na zvýšení kvalifikace, dovedností a kompetencí svých zaměstnanců se zdravotním postižením.

Cílem projektu je zlepšit postavení osob se zdravotním postižením nebo se zdravotním znevýhodněním na trhu práce a předcházet tak jejich nezaměstnanosti.

Do projektu je zapojeno více než 80 zaměstnanců OZP naší firmy. Tito se účastní školení, která jsou zaměřená na komunikační dovednosti, prodejní dovednosti, zbožíznalství výrobků značky Tescoma i na nové znalosti v oblasti informačních technologií. Vzdělávání zaměstnanců vede ke zvýšení jejich odborných znalostí, kompetencí i dovedností. Realizace projektu probíhá ve vzdělávacím centru Ergoeduka firmy Ergotep v Proseči a v prodejních centrech Tescoma, které dnes Ergotep provozuje po celé České republice.