Závěrečný workshop

barevne logo

Dne 12. 6. 2015 proběhne ve vzdělávacím centru Ergoeduka družstva invalidů Ergotep v Proseči od 9.00 h Závěrečný workshop k projektu s názvem Ergotep pro žáky i pedagogy, reg. číslo CZ.1.07/1.1.00/54.0051.

 

Projekt Ergotep pro žáky i pedagogy vstoupil do poslední části realizace, proto je plné přípravě Závěrečný workshop. Jeho cílem je především seznámení s výstupy a výsledky realizace projektu a vyhodnocení jednotlivých aktivit KA 01 a KA 03. Současně také seznámení s možnostmi využití výstupů projektu po ukončení realizace, podpora realizace kurikulární reformy a zvýšení kvality počátečního vzdělávání, strategie inplementace sociálního podnikání. V neposlední řadě také návrhy na budoucí spolupráci se všemi sociální partnery projektu od škol po úřady práce. Důležitým výstupem budou také informace získané prostřednictvím evaluačních dotazníků pro závěrečnou analýzu projektu.

Případní zájemci o účast na závěrečném workshopu se mohou ještě přihlásit do pátku 29. 5. 2015 na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bližší informace o projektu najdete na www.ergotep.cz nebo na www.ergoeduka.cz.