Kdo v Ergoeduce školí

Garantujeme odborné znalosti lektorů, dobré prezentační výkony a také smysl pro humor, takže se na kurzech nebudete nudit. Kurzy školí 9 kvalifikovaných lektorů. Jsou to odborníci z praxe, probíranou teorii rovnou spojují s praktickým využitím. Místo nudných přednášek vás aktivně zapojí do problematiky a pomohou vám náplň kurzu rychle vstřebat.

V týmu lektorů máme pedagogy, doktory filozofie, ředitele a manažery úspěšných podniků. Kurzy sociálního podnikání tak učí manažeři sociálních firem, jazykové kurzy aktivní pedagogové a prodejní dovednosti obchodníci. Seznamte se s profily lektorů a přesvědčte se, že kurzy Ergoeduky vedou ti praví.

 • 14
 • 25

Bc. Petr Herynek

Petr Herynek ve firmě působí jako předseda družstva a v současné době se zaměřuje nejenom na sebevzdělávání v oblasti sociálního podnikání, ale formou přednášek a školení se podílí také na vzdělání ostatních sociálních firem.

Marek Lustyk DiS.

Marek Lustyk pracuje ve firmě Ergotep 9 let. V posledních pěti letech se soustředí na stále se rozvíjející služby v oblasti cloudových technologií. Je nadšený propagátor a uživatel Google Apps prostředí a s tím spojené online spolupráce v reálném čase.

Kurzy: Google Apps

Ing. Eva Daňková

Eva Daňková je absolventkou fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice v oboru Hospodářská politika a správa. V Ergotepu pracuje již devátým rokem, postupně na pozicích zabývajících se projektovým řízením, obchodem, financemi a ekonomikou. Své zkušenosti čerpané z praxe v různých oborech nyní předává jako interní lektorka. Její kurzy se zaměřují především na praktické otázky daňového a účetního života firmy týkající se např. zavedení systému Elektronické evidence tržeb či v současné době aktuální zavedení Evidence náhradního plnění.

Petra Černá

Petra Černá pracuje ve firmě Ergotep šestým rokem v oblasti personalistiky a lidských zdrojů. V posledních čtyřech letech se věnuje lektorské práci v problematice personalistiky a sociálního podnikání se specializací na zaměstnávání osob se zdravotním postižením a na zřizování chráněných pracovních míst pro OZP.

Mgr. Tomáš Novotný

Mgr. Tomáš Novotný je absolventem Právnické fakulty Masarykovy Univerzity v Brně.

Profesně působil v advokátní kanceláři JUDr. Josefa Košmidera v Havlíčkově Brodě a v advokátní kanceláři Konečná & Zacha v historickém centru Prahy.

Máte zájem o kurz některého z lektorů? Prohlédněte si aktuální termíny a nabídku školení.

 
 • Specializace na
  sociální podnikání

 • Školení provázané
  s okamžitou praxí

 • Bezbariérový přístup
  a náhradní plnění

 • Zkušení lektoři
  ostřílení praxí

 • Výborný oběd
  a občerstvení