Ing. Eva Daňková

Eva Daňková je absolventkou fakulty ekonomicko-správní Univerzity Pardubice v oboru Hospodářská politika a správa. V Ergotepu pracuje již devátým rokem, postupně na pozicích zabývajících se projektovým řízením, obchodem, financemi a ekonomikou. Své zkušenosti čerpané z praxe v různých oborech nyní předává jako interní lektorka. Její kurzy se zaměřují především na praktické otázky daňového a účetního života firmy týkající se např. zavedení systému Elektronické evidence tržeb či v současné době aktuální zavedení Evidence náhradního plnění.

01
Profesní
zkušenosti

V letech 2005 - 2006 pracovala na České poště jako administrátor pošt, kde se setkala nejen s praktickým chodem české pošty, vedením lidí, ale současně se setkávala i s běžným zákazníkem České pošty a z toho vyplývajícími situacemi k řešení.

Po ukončení studia v roce 2008 nastoupila do ČSOB banky do týmu firemních bankéřů, kde získala cenné praktické zkušenosti z oblasti financí a fungování bankovního sektoru.

Od roku 2009 pracuje ve firmě Ergotep, nejprve na pozici projektového manažera, kdy řídila několik projektů financovaných z fondů Evropské unie. Následně strávila část svého pracovního života na pozici obchodní ředitelky firmy, kde řídila provozní chod firmy v jejích obchodních projektech. Po návratu z mateřské dovolené působí na pozici ředitelky ekonomiky, ve které se vrátila ke svému vystudovanému oboru.

Zaujal vás lektor?

Přihlaste se na některý z jeho kurzů:

A Řekněte o něm svým známým

Prohlédněte si profily všech lektorů, kteří školí v Ergoeduce.

 
 • Specializace na
  sociální podnikání

 • Školení provázané
  s okamžitou praxí

 • Bezbariérový přístup
  a náhradní plnění

 • Zkušení lektoři
  ostřílení praxí

 • Výborný oběd
  a občerstvení