Co je nového v Ergoeduce

Zatímco jsme tu nebyli, jsme pro vás připravovali nové kurzy, zážitky a relax. Nové kurzy máme hned tři - ISP moderní prvek chráněného trhu práce, Integrační personalistiku CHTP, Ekonomiku ISP.

 5. června jsme hostili pro Asociaci pracovní rehabilitace ČR účastníky 1. národní konference v rámci projektu ESF Rozvoj Asociace pracovní rehabilitace ČR, který je financován z rozpočtu ESF a státního rozpočtu ČR (CZ.03.2.63/0.0/0.0/15_041/0002246). Účastníci tak měli možnost vidět Ergotep, družstvo invalidů a užít si příjemné prostory vzdělávacího centra předního integračního podniku České republiky.

Hned následující dva dny proběhl Kulatý stůl za účasti 17 zástupců předních sociálních firem, který již tradičně v Ergoeduce pořádá Konfederace zaměstnavatelských a podnikatelských svazů České republiky. Výstupy z tohoto setkání i z konference budou prezentovány na školení dne 28.6.2018 s názvem Inovativní trendy v řízení sociálních podniků.

S prvním letním dnem do nabídky zařazujeme oblíbené teambuildingy, kdy můžete spojit příjemné s užitečným a přijet se svými kolegy ve vámi vybraném termínu na dvoudenní akci. V rámci své společenské odpovědnosti si rozšíříte znalosti o sociální podnikání, podíváte se do přední sociální firmy a podpoříte vzdělávání osob se zdravotním postižením. Program vám na přání doplníme o vaše oblíbené lektory a poptávaná témata. Náklady za celou akci můžete uplatnit do náhradního plnění. Těšíme se na vás i o prázdninách!