Pronájem učeben a školicích prostor

Nové školicí prostory, nejmodernější vybavení a umístění v oblasti plné přírody uprostřed České republiky. Pronajměte si některou z učeben nebo celé vzdělávací centrum Ergoeduka k uspořádání vlastního školení, workshopu, firemního soustředění nebo konference.

Bezbariérový přístup a náhradní plnění

Prostředí vhodné k teambuildingu

Nejmodernější vybavení učeben

  • pronajem 1
  • pronajem 2
  • pronajem 3

Možnosti pronájmu vzdělávacího centra

Využijte celé prostory vzdělávacího centra o 90 místech k sezení, nebo jednu ze 3 učeben, které se dají mezi sebou propojit. Nová budova z roku 2012 s nejmodernějším vybavením poskytne ideální místo pro vaše firemní školení nebo konferenci.

Ergoeduka vám zapůjčí celé školicí prostory a technologické vybavení včetně tlumočnické místnosti. O bezproblémový průběh se postará školený personál. Zajistíme i catering nebo jinou formu stravování, a v případě potřeby i ubytování.

Adresa školícího centra

Kde nás nadejte

Ergotep, družstvo invalidů
Zábořská 93
Záboří
Proseč
539 44
Pardubický kraj

Ukázat na mapě

Vzdělávací centrum najdete v Pardubickém kraji ve východní části Vysočiny. Krásné prostředí láká k outdoor aktivitám a teambuildingovým akcím pro firemní kolektivy.

Nové moderní vybavení

Přístavba celého patra na budově Ergotepu je vybavena nejmodernější technikou pro vzdělávání včetně tlumočnické místnosti.

  • Kapacita: 90 míst
  • 3 propojitelné učebny
  • Dispozice: 300 m2
  • Tlumočnická místnost
  • 3x bezbariérová toaleta
  • Uvítací recepce

Cena pronájmu celého centra

Veškeré prostory pronajímáme včetně obsluhy.
Připravíme Vám cenovou nabídku dle Vašich skutečných potřeb.
Pronájem si můžete uplatnit v rámci náhradního plnění.

Provozovatel vzdělávacího centra

Ergotep Ergoeduku provozuje sociální firma Ergotep, družstvo invalidů. Od svého vzniku v roce 2003 má statut chráněné dílny, dnes zaměstnává téměř 300 OZP.

V rámci své společenské odpovědnosti pomáhá vzdělávat firmy, vytvářet pracovní místa pro zdravotně postižené a dávat moderní směr sociálnímu podnikání.

Že se tento úkol Ergotepu daří, dokazují ekonomická i sociální ocenění získaná v České republice i zahraničí. Díky vzdělávacímu centru přímo v sídle Ergotepu propojujeme vzdělávání s okamžitou praxí.

Objednávka nebo dotaz na pronájem školicích prostor

Zašlete nám svou rezervaci nebo upřesňující dotaz. Nejdéle druhý pracovní den se vám ozveme a domluvíme podrobnosti.