Evaluační workshop

barevne logo

Dne 6.3.2015 proběhne ve vzdělávacím centru Ergoeduka družstva invalidů Ergotep v Proseči od 9.00 h Evaluační workshop k projektu s názvem Ergotep pro žáky i pedagogy, reg. číslo CZ.1.07/1.1.00/54.0051.

Cílem je představení dosavadního průběhu projektu včetně hodnocení projektu partnery, dále vyhodnocení klíčových aktivit Realizace praktického vyučování a Sociálního podnikání pro pedagogy. Jeho výstupem bude případná úprava vzdělávacích aktivit projektu, výhledy a návrhy další spolupráce nejen mezi partnery projektu, ale i s dalšími subjekty, jejichž zástupci budou přítomni - školy, sociální firmy, úřady práce a další instituce. Neméně důležitým výstupem workshopu bude sběr informací formou evaluačních dotazníků, jež budou sloužit jako podklad pro závěrečnou analýzu celého projektu.

Případní zájemci o účast na evaluačním workshopu se ještě mohou přihlásit do pátku 27. února 2015 na e-mailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Bližší informace o workshopu najdete na www.ergotep.cz nebo na www.ergoeduka.cz.